Німці пропонують допомогу у вирішенні екологічних проблем Домбровського кар’єру

news-image: Німці пропонують допомогу у вирішенні екологічних проблем Домбровського кар’єру
Голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль зустрівся із керівником правління агенції європейських програм землі Тюрінгія Ліліаною Грицишин.

Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА. Об этом сообщает ura-daily.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час зустрічі обговорили напрямки поглиблення співпраці, зокрема реалізації спільних українсько-німецьких проектів та ініціатив.

Серед іншого сторони обговорили питання екологічної безпеки. Йдеться про вивчення ситуації, що склалася на Домбровському кар’єрі, і підготовці спільного плану дій за участі представників профільних міністерств України та Тюрінгії, українських науковців і німецьких технічних експертів.

«Сподіваємося, що завдяки нашій співпраці питання зрушиться з місця і зможе бути реалізоване, що убезпечить область та країну від екологічної катастрофи», — підкреслив Денис Шмигаль.

Окрім того німецькі партнери зацікавлені у реалізації низки спільних проектів у галузі лісового господарства, медичної та освітньої сфер, соціального захисту людей похилого віку.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/nimci-proponuyut-dopomogu-u-vyrishenni-ekologichnyh-problem-dombrovskogo-kar-eru.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя